+372 516 0799edit.nael@cityproperty.ee

Teenused


analytics (1)

Tasuta turuanalüüs

Määran tasuta kõrgeima turuhinna Teie kinnisvarale

ad

Parimad müügikanalid

Reklaamin müügikuulutusi parimates kanalites:

speech-bubble

Regulaarne tagasiside

Teavitan müüjat regulaarselt objektiga toimuvast. Teen ettepanekuid erinevate turundusvõimaluste kasutamiseks

bestprice

Õiglane hindamisakt

Leian kiirelt pikaajalistelt koostööpartneritelt parimad hindamistingimused ja soodustused

discount

Lepingutasu soodustused

Aitan erinevate finantseerijatelt saada laenulepingu soodustuse

law

Juriidiline abi

Vormistan kehtiva seadusandlusega kooskõlas juriidiliselt korrektse tehingu, konsulteerides erinevate notarite ja juristidega.

search

Dokumentide korrastamine

Aitan leida lahendusi koostöös partneritega seoses kasutusloa, puuduva projekti või registri korrastamisega

marketing

Müüv kuulutus

Teen müügikuulutuse atraktiivsete piltidega ja mõistetavate tekstidega. Vajadusel organiseerin droonipildid ja 360 video

cooperation

Kiire ja tulemuslik koostöö

Panen kuulutused ülesse hiljemalt 48 h jooksul, leian kliendile alati sobiva aja objektiga tutvumiseks. Kliendipäevade korraldamine


Miks kasutada Meie maakleriteenust?

City Property maaklerina suudan vastavalt põhjalikule ettevalmistusele ja lähtuvalt teie kinnisvara profiilist, leida täpne huviliste sihtrühm ning sellest tulenevalt turunduskanalid, mille kaudu saame tagada teie objekti professionaalse ja kiire teeninduse.

Pakume teile suurepärast teeninduskvaliteeti ja personaalset lähenemist ning eristume kinnisvaramaastikul professionaalse turundus- ja müügitegevusega.

Oleme valmis võtma vastutust selle eest, et kliendina tunneksite ennast abistatuna ja toetatuna läbi terve tehingu protsessi ning võiksite kogu sellega seonduva meie kätte usaldada.

Teeme kõik, et muuta kinnisvara müük ja üürimine lihtsaks ning mugavaks.


Klientide tagasiside

sss
Artur Zverev
Edit Nael ülimalt täpne, kiire, proffesionaalne, sõbralik ja abivalmis 24/7. Tema toel ei tundunud korteri müük ega ost üldse keeruline. Abistas iga hetk, vastas küsimustele nii vara hommikul kui ka hilja õhtul. Tegi rohkem kui arvata oskasin. Kindlasti soovitan ka sõbrale, sest ei leia rohkem maaklerit, kes nii hingega teeb oma tööd!!! Suured tänud sulle Edit, et sain edukalt oma korteri müüdud ja uue pesa leidnud.
sa
Johanna Julia
Otsustasin suvilat müües valida maakleriks Edit Naela. Parim otsus mida teha saanuks! Väga kena ja asjalik naine mis põhiline- on näha, et ta armastab oma tööd. Kohtusime esimest korda kui suvilat ette näitasin ja järgmine kord alles notaris. Kõik asjaajamised, võimalikud probleemid ning juriidilised küsimused lahendas ta ise ja väga kiiresti samal ajal hoidis mind kõigega kursis. Ainus mida ise tegema pidin oli notaris allkirja panek. Müügiga läks aega vaid 1 kuu- Editiga kohtumisest notarini. Soovitan kõikidele kes soovivad täisteenust.

Blogi